SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Supkoppar 4264085
nr 426 4085
Supkoppar
4 st, Ryssland, Förgyllda, 1800-talsstämplar, För Ottomanska marknaden
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 september 2006